Totalna Transformacja Firewalk 2018-06-15T08:26:42+02:00

Firewalk Totalna Transformacja to wydarzenie, które zmienia wszystko.

Wznosi jakość życia i pracy na wyższy poziom. Sprawia, że osiąganie celów staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Z Totalnej Transformacji korzystają biznesmeni, politycy, sportowcy i gwiazdy estrady. Teraz szansę na sukces masz także Ty i Twoja firma.

Czy TOTAL TRANSFORMATION jest dla Ciebie?

  • Czy czujesz, że brakuje Ci wiary w swoje możliwości…?

  • Czy czujesz, że strach przed porażką blokuje Cię przed osiąganiem celów…?

  • Czy czujesz, że nie inspirujesz ludzi wokół…?

  • Czy czujesz, że możesz być KIMŚ, ale wciąż tkwisz w martwym punkcie…?

  • Czy chcesz być szczęśliwy i spełniony w każdej dziedzinie swojego życia?

KUP BILET

Zacznij zmianę. Przejdź Totalną Transformację i stań się taką osobą, którą inni podziwiają i która patrząc w lustro, szeroko się do siebie uśmiecha. Możesz wszystko! Jesteś zwycięzcą! Ale… musisz to z siebie wydobyć. Weź udział w Firewalk i obróć swoje życie o 180°.

Co to jest Firewalk?

Firewalk Totalna Transformacja to warsztaty prowadzone przez jednego z najlepszych trenerów i mentorów w Europie, Daniela Koniecznego.

To dwa dni intensywnej pracy, podczas których odkryjesz to, co w Tobie najlepsze i… najgorsze. Zyskasz nastawienie zwycięzcy i zbudujesz pozytywne nawyki. Nauczysz się jak osiągać sukces we wszystkim, za co się weźmiesz. Staniesz się panem własnego życia, własnej kariery, własnych pieniędzy. Efekty potwierdzają setki osób: większe poczucie własnej wartości, energia i motywacja do działania, pokonanie strachu przed porażką. Razem przejdziemy przez 5 kroków do sukcesu.

Oni już to przeżyli…

„Daniel Konieczny pokazał mi, jak funkcjonuje ludzki umysł, jak wyłączyć świadome myślenie i jak skoncentrować działania tak, aby szybko i trwale podnieść swoją produktywność i skuteczność w biznesie. Wiem, że aby odnieść sukces w biznesie trzeba połączyć rozwój biznesowy oraz mentalny. Dlatego rekomenduję prace z Danielem osobom nastawionym na sukces”. – Daniel Kubach, inwestor i Anioł Biznesu

„Szkolenie Firewalk przerosło moje oczekiwania. Nareszcie doświadczyłam co to znaczy wychodzenie ze strefy komfortu, stałam się wolna od ograniczeń i świadoma swojej wewnętrznej mocy. Podobało mi się to, że było bardzo dużo ćwiczeń. Daniel Konieczny przekazał nam proste narzędzia, które ja stosuję w swoim codziennym życiu. Efekty ich stosowania przekraczają moje wyobrażenia. Zapraszam każdego kto jest spragniony sukcesu” – Regina Bukowska, doradca wizerunkowy

„Daniel jest wyjątkowym człowiekiem. Niepowtarzalnym. Dotyka sedna spraw i porusza to, do czego sami niechętnie się zbliżamy. Pomógł spojrzeć w twarz moim lękom. Pomógł pokazać figę moim ograniczeniom. A przejście po prawdziwym ogniu jest jak przekroczenie ognia naszych własnych wątpliwości i spalenie w nim naszych „nie mogę, nie potrafię, nie nadaję się…” Nela Młynarska

  1. Siła umysłu – zmień swój mindset, a zmienisz rezultaty wszystkiego co robisz

  2. Super Ty – obudź uśpiony potencjał, który tkwi głęboko w Tobie

  3. Rakieta sukcesu – zaprogramuj się na wyniki

  4. Milowy krok – zacznij przyciągać do swojego życia pozytywną energię

  5. Firewalk – przejdź przez ogień i stań się nieustraszony!

KUP BILET W PROMOCYJNEJ CENIE

Daniel Konieczny

Coach, trener, mentor, inwestor. Jego życiową misją jest pomaganie innym w realizowaniu ich celów i osiągnięciu sukcesu. Prowadzi szkolenia i coachingi w Wielkiej Brytanii, Polsce, Czechach, Niemczech, Holandii, Hiszpanii, USA, na Słowacji, a nawet w Dubaju. Wspiera swoją wiedzą i doświadczeniem ludzi polityki, kultury, estrady oraz sportu.

Na co dzień mieszka i pracuje w Dublinie w Irlandii Północnej, a jednocześnie prowadzi biznes na całym świecie. Doskonale wie, czego potrzebujesz, by rozwinąć skrzydła, przejść przez ogień i odmienić swoje życie na lepsze.

Twoje korzyści

·        Zmienisz swój Termostat Finansowy dzięki Rakiecie Transformacji. Już ponad 25 tys. osób zmieniło własne termostaty finansowe, a ich przychody zwiększyły się potrójnie.

·        Podczas szkolenia stworzysz 90-dniowe momentum, dzięki któremu będziesz miał sprecyzowane działania produktywne i zarobkowe każdego dnia.

·        Dostaniesz sprawdzony system na zbieranie referencji i numerów telefonu na każdym spotkaniu i dowiesz się, jak poprowadzić spotkanie z domknięciem sprzedaży.

·        Poznasz system 4D, który pozwoli zwalczyć obiekcje Twojego klienta. 

·        Poznasz system TK Max, dzięki któremu zrozumiesz proces Twojej sprzedaży i dowiesz się, jak go poprawić i ulepszyć.

·        Nauczysz się proces sprzedaży jeden do wielu, za pomocą którego zwiększysz swoje zarobki i zaoszczędzisz cenny czas.

·        Zmienisz swoje przekonania na temat sprzedaży, pieniędzy, pracy w zespole i samego siebie.