Daniel Konieczny

Kim Jestem ?

Jestem coachem, trenerem, mentorem oraz inwestorem. Prowadzę szkolenia, warsztaty, spotkania online. Wszystko po to, aby pomóc ludziom odnosić sukcesy w różnych sferach życia: w biznesie, w miłości, w związkach. Nie pracuję z każdym. Ważne jest dla mnie to, abyś naprawdę chciał zmiany, a nie tylko o niej marzył, gdybał…. Ludzie bez odpowiedniej motywacji zbyt szybko się poddają, angażując energię, którą coach czy mentor mógłby w tym czasie poświęcić osobom, które naprawdę chcą osiągnąć upragnione cele. Każdy z nas jest inny i każdy z nas potrzebuje innego rodzaju pracy, motywacji.

Często słyszę: „Słuchaj, chcę się rozwijać. Chcę odnieść sukces. Postępuję tak, jak piszą w książkach: wizualizuję, medytuję, afirmuję, ale nic się nie zmienia.” 

Odpowiadam wówczas: „Cieszę się, że teorię mamy już za sobą. Czas na praktykę. Czas na DZIAŁANIE. Bez tego NIC się w Twoim życiu nie wydarzy. Wstań z fotela, w którym czytasz te książki i rusz dokładnie tam, gdzie chcesz dojść. Nie martw się, że jeszcze nie widzisz drogi, bo po kilku krokach świat pokaże Ci sposób, jak dotrzeć do celu. Najważniejsze, abyś teraz się ruszył i stawiał krok za krokiem. Nawet nie zauważysz, kiedy zaczniesz biec.”

Droga do sukcesu nie jest prosta. Zwłaszcza na początku, kiedy jeszcze się nie rozgrzałeś, a Twoje złe nawyki robią wszystko, abyś wrócił na swój wysłużony, ale jakże wygodny fotel. Dobrze wtedy mieć przy sobie kogoś, kto przeszedł już tym szlakiem. Kto wie, gdzie są przeszkody i jak je ominąć. Kto podniesie Cię na duchu w chwili zwątpienia i tak po prostu, po ludzku, poda Ci rękę, kiedy upadniesz.

To właśnie rola dobrego coacha. Moja podróż rozpoczęła się nie w tętniącej życiem, kolorowej metropolii, ale w cichym, skromnym Jaworze na Dolnym Śląsku.

Teraz mieszkam we wspaniałym domu w Belfaście, w Północnej Irlandii. Dotarłem tu, znajdując po drodze miłość, szczęście rodzinne i pieniądze. Rozwinąłem się, pomagając tysiącom osób. To wszystko jak się domyślasz było drogą, pełną wyzwań, testów i lekcji, które życie stawiało i stawia ciągle przede mną. 

Prowadzę szkolenia i coachingi w Wielkiej Brytanii, Polsce, Czechach, Niemczech, Holandii, Hiszpanii, USA, na Słowacji, a nawet w Dubaju. Pomogę również Tobie, jeśli tego naprawdę chcesz… Pomoc INNYM w osiąganiu sukcesów – to moja pasja! Wiesz, dlaczego? Bo najwspanialszy moment w życiu każdego trenera czy coacha, to chwila, kiedy jego zawodnik staje na podium…Nie są to tylko słowa, ale moje zobowiązanie wobec Ciebie. Jeśli TY się zaangażujesz i podejmiesz DECYZJĘ o zmianie oraz pracy nad sobą, jedno jest PEWNE ja będę z Tobą, abyś doszedł dokładnie tam gdzie chcesz!