Mastermind 2018-04-07T14:04:12+02:00

Już 18 kwietnia otworzę przed Tobą drzwi do sukcesu.

Nazywam się Daniel Konieczny i poprowadzę 10 – tygodniowy coaching grupowy, który zawiera różne tematy z książki „Myśl i Bogać Się” autorstwa Napoleona Hilla. Moi kursanci uzyskują niesamowite rezultaty już od pierwszych spotkań. 

Mastermind „Myśl i Bogać Się” – Filozofia Biznesu 

Dołącz do grupy Mastermind „Myśl i Bogać Się” Filozofia Biznesu i zrób krok w stronę realizacji swoich celów. Coaching on-line potrwa 10 tygodni i obejmie różne tematy z klasyki Filozofii Biznesu – książki „Myśl i Bogać Się” autorstwa Napoleona Hilla. 

„Myśl i Bogać Się” ujawnia tajemnice zarabiania pieniędzy przez bogatych i sławnych ludzi,  jak: Henry Ford, Theodore Roosevelt, Woodrow Wilson, Thomas Edison i John D. Rockefeller. Myśląc tak jak oni, możesz stać się do nich podobny. Ten klasyk tworzenia bogactwa da Ci wiarę, by podążać za swoimi marzeniami i osiągnąć swoje cele. „Myśl i bogać się” to potężne narzędzie, które od dziesięcioleci udowadnia, że magiczna formuła zarabiania pieniędzy nigdy się nie zmienia. 

DOŁĄCZ JUŻ DZIŚ!

Korzyści:

 • Szybciej osiągniesz swoje cele biznesowe,

 • zdobędziesz nowe kontakty, aby rozwijać swój biznes,

 • zaprogramujesz swój umysł na osiąganie dużych celów.

 • W rezultacie osiągasz lepsze wyniki w każdym obszarze swojego życia!

Mastermind „Myśl i Bogać Się” Filozofia Biznesu nie jest dla wszystkich. Aby do nas dołączyć musisz mieć: 

 • silne, palące pragnienie osiągania więcej,

 • nastawienia na osiąganie dużych rezultatów,

 • postanowienie, że osiągniesz lepsze wyniki w twoim biznesie i życiu,

 • gotowość pomagania innym w osiągnięciu ich celów,

 • chęć nawiązywania relacji i dzielenia się kontaktami z innymi członkami grupy,

 • gotowość poświęcenia jednego wieczoru w tygodniu na sesje Mastermind,

 • zaangażowanie w podejmowanie działań i uczenie się nowych pomysłów i koncepcji, które mogą zmienić Twoje wyniki.

Po dołączeniu do grupy Mastermind „Myśl i Bogać Się” – Filozofia Biznesu otrzymasz:

 • materiały oparte na książce „Myśl i Bogać Się”,

 • możliwość uczestnictwa przez 10 tygodni w 2-godzinnych sesjach, które obejmą różne tematy z klasyki Filozofii Biznesu – książki „Myśl i Bogać Się” autorstwa Napoleona Hilla,

 • instrukcję krok po kroku jak zaprogramować swój umysł na osiąganie dużych celów.

 • praktyczną wiedzę jak korzystać z najcenniejszych zasobów umysłu i dzięki nim skutecznie realizować cele biznesowe i osobiste.

DOŁĄCZ JUŻ DZIŚ!

Dzięki uczestnictwu w Mastermind „Myśl i Bogać Się” – Filozofia Biznesu poznasz 13 zasad, które zmienia Twoje myślenie i nauczą Cię osiągać cele i spełniać marzenia:

PRAGNIENIE Sukcesu

Nauczysz się jak prawidłowo wyznaczać swoje główne cele. Poznasz potęgę DAWANIA i moc jaka z tego płynie. Nauczysz się jak przekuwać porażki w zwycięstwa.

WIARA

Poznasz co to wiara w siebie, w sukces, w powodzenie każdego dnia. Usłyszysz historie wielkich ludzi, którzy dzięki swojej wierze dokonali niezwykłych rzeczy. Dowiesz się jak kluczowa jest Pewność Siebie i jak się ją zdobywa. 

AUTOSUGESTIA (PODŚWIADOMOŚĆ)

Dowiesz się jak działa Twój umysł. Odkryjesz jak chcąc Cię chronić, w rzeczywistości Cię ogranicza. Poznasz jak ważną rzeczą są myśli i jak one mogą wzmacniać lub osłabiać Twoje działania.

SPECJALISTYCZNA WIEDZA

Podczas kursu zdobędziesz specjalistyczną wiedzę niezbędną do realizacji Twoich celów i marzeń. 

WYOBRAŹNIA

Wyobraźnia to siła, która materializuje plany i marzenia. Stworzysz własną MAPĘ MARZEŃ – poznasz lepiej samego siebie i odkryjesz co naprawdę chcesz w życiu osiągnąć. Odkryjesz ZORGANIZOWANE PLANOWANIE, dzięki któremu zmaterializujesz swoje plany i cele, oraz wdrożysz je w życie. Poznasz złote zasady, którymi kierują się najwięksi przywódcy i liderzy.

ZDECYDOWANIE

Nauczysz się jak podejmować decyzje, aby zaowocowały one jak najlepszymi rezultatami. Dowiesz się w jaki sposób podejmują decyzję ludzie sukcesu. 

WYTRWAŁOŚĆ

Poznasz techniki dzięki którym nauczysz się wytrwałości w swoich działaniach. Dowiedz się na czym polega SIŁA WYBITNEGO UMYSŁU, co pozwoli Ci zacząć zdobywać potrzebną wiedzę i kompetencje.

TAJEMNICA PRZEOBRAŻANIA ENERGII SEKSUALNEJ

Dowiesz się na czym polega tajemnica przeobrażenia energii seksualnej w Twój sukces.

PODŚWIADOMOŚĆ

Poznasz wiedzę i techniki programowania własnej podświadomości.

MÓZG

Połączysz swój umysł z „Grupą wybitnych umysłów”. 

„SZÓSTY ZMYSŁ”

Na własne oczy zobaczysz jak wszystkie wymienione powyżej istotne zagadnienia łączą się w jedną całość, pracując na Twój sukces.

Potężna dawka wiedzy i praktycznych umiejętności, jaką zawiera ten kurs, oraz pasja i entuzjazm Daniela Koniecznego sprawiają, że nie może Cię na nim zabraknąć. Zarejestruj się już teraz!

Rozpoczęcie kursu: 18.04.2018 (środa) 

Czas: 19:00-21:00

Miejsce: spotkania online

Cena: 1000 zł tylko 699 zł!

DOŁĄCZ JUŻ DZIŚ!