Main 2016-10-12T16:58:34+02:00

TOTAL TRANSFORMATION – Fire Walk!

Przejdź przez 5 kroków Total Transformation

Daniel Konieczny

Jestem coachem, trenerem, mentorem. Prowadzę szkolenia. Wszystko po to, aby pomóc ludziom odnosić sukcesy w różnych sferach życia: w biznesie, w miłości, w związkach. Nie pracuję z każdym. Ważne jest dla mnie to, abyś naprawdę chciał zmiany, a nie tylko jej potrzebował. Ludzie bez odpowiedniej motywacji zbyt szybko się poddają, angażując energię, którą coach czy mentor mógłby w tym czasie poświęcić osobom, które naprawdę chcą osiągnąć upragnione cele.

Moja podróż rozpoczęła się nie w tętniącej życiem, kolorowej metropolii, ale w cichym, skromnym Jaworze na Dolnym Śląsku. Teraz mieszkam we wspaniałym domu w Belfaście, w Północnej Irlandii. Dotarłem tu, znajdując po drodze miłość, szczęście rodzinne i pieniądze. Rozwinąłem się, pomagając tysiącom osób.

Prowadzę szkolenia i coachingi w Wielkiej Brytanii, Polsce, Czechach, Niemczech, Holandii, Hiszpanii, USA, na Słowacji, a nawet w Dubaju. Pomogę również Tobie, jeśli tego naprawdę chcesz… Pomagam odnosić sukcesy! To moja pasja! Wiecie, dlaczego? Bo najwspanialszy moment w życiu każdego trenera czy coacha, to chwila, kiedy jego zawodnik staje na podium…

Czytaj Dalej o Danielu!
0
Godzin Coachingowych
0
Godzin Szkoleniowych
0
Godzin Webinarów

Możliwości Współpracy z Danielem Koniecznym

Poniżej widzisz główne tematy w których możesz ze mną współpracować! Jeśli masz jakieś pytania, propozycje – to skorzystaj z formularza kontaktowego

Avada Admin

Coaching

Bezpośrednia, indywidualna praca z coachem, dzięki której rozpoznasz swoje umiejętności i talenty – Twój WIELKI potencjał.

Avada Admin

Szkolenia dla firm

Zamknięte szkolenia tematyczne przygotowywane dla zorganizowanej grupy pracowników. Są one ściśle dopasowane do potrzeb uczestników (szkolenia motywacyjne, techniki sprzedaży i inne).

Avada Admin

Szkolenia otwarte

Szkolenia w ramach programu LEAD, TEACH & GROW RICH adresowane są do osób zainteresowanych samorozwojem, poszukujących inspiracji i wskazówek, jak formułować i osiągać cele w różnych aspektach i sferach życia.

“This is the Best Theme I have ever seen.”

„WOW I dont really know what else to say. This is the Best Theme I have ever seen. I am a full time web dev, and this theme blows me away. I wanted to thank you for all your hard work. I am really looking forward to building my new site! I think you thought of everything and then some. Thank you so much for this theme, WOW- AMAZING!” – MarketingMonsters

Podczas szkolenia z Danielem nauczyłem się jak realizować swoje cele, jak planować. Poznałem techniki, których dotąd nie znałem. Wiem jak kontrolować reakcję by wynik zawsze okazał się dodatni! Zawsze kiedy jestem słabszy, uczę się jak być silniejszym!
Krzysztof Kutrzeba
Mentoring z Danielem sprawia, że czuję się zdecydowanie pewniej w roli Lidera. Poznałam możliwości, które motywują i zachęcają mój team do działania. Coraz częściej inspiruje, podejmuje nowe wyzwania i każdego dnia wspinam się coraz wyżej.
Żaneta Baran, no-restrictions.com

Zapisz się na szkolenie Fire Walking!

Tak, Kupuje Szkolenie!